Buderus, Vaillant, ECA, Demirdöküm ve Viessmann Yetkili Bayi ve Satış Noktası

  • Telefon
    0284 715 33 15
  • Whatsapp Destek
    0532 688 33 88
  • Keşan - Edirne
    İspat Cami Mah. Kurtuluş Cad. No:63/B

Hakkımızda

TURANLI MÜHENDİSLİK isimli firmamız 2008 yılında makine mühendisi Serdal TURANLI tarafından kurulmuş olup, GAZDAŞ'ın 359 yetki numaralı firması olarak KEŞAN, ŞARKÖY ve UZUNKÖPRÜ şubeleriyle başta doğalgaz sektörü olmak üzere, Vaillant, Buderus, Demirdöküm, ECA, BOSCH, Airfel vb. birçok markanın kombi ve klimalarının satışını yapmakta, ısıtma-soğutma, yangın söndürme sistemleri, inşaat, mekanik tesisat, merkezi kazan sistemleri, kömürlü kazan ısıtma sistemleri, fabrika sanayi doğalgaz dönüşümleri ve Aosmith marka su arıtma cihazlarının yetkili satış ve montaj bayisi olarak hizmet vermektedir. 
Firmamız birçok merkezi ve bireysel projelerde en yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri kullanarak hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı işimizde tecrübeli kadromuzla faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Güvenilir ve en çok talep gören ürünleri müşterileri ile buluşturan firmamız, fiyat politikasında da sektörde aynı markaya en uygun fiyatı vermenin haklı gururunu yaşıyor.
Ayrıca 2014 Yılında kat karşılığı inşaat sektörüne giren Turanlı Mühendislik 6 ve 18 daireden oluşan 2 ayrı projeyi Esenyurt / İstanbul'da teslim etmiş olup son olarak Keşan / Aşağı Zaferiye mah.de 6 dairelik bir inşaatı tamamlamıştır. 2020 yılı hedeflerimiz, Keşan, Şarköy ve Uzunköprü başta olmak üzere tüm Trakya'da doğalgaz ve mekanik tesisat işlerine devam etmektir.